Wynajem Wywrotek

/Wynajem Wywrotek
male wywrotki zastosowanie

Wywrotki na wynajem

Wywrotki to pojazdy niezbędne w trakcie realizacji prac ziemnych, ogrodowych, budowlanych i innych. Proponujemy wynajem forda Transita z nadwoziem w zabudowie typu wywrotka.

Ten niewielki pojazd doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie tradycyjne, duże samochody ciężarowe nie zdadzą egzaminu. Będzie doskonały w transporcie materiałów o stosunkowo małej pojemności.

Wywrotka ford Transit wyposażony jest w kiper, która pozwala na wywrot do tyłu. Skrzynia charakteryzuje się dużą wytrzymałością, a siłownik umożliwia duży kąt wywrotu. Tylna burta jest uchylna zarówno w osi górnej, jak i dolnej, a burty boczne można otworzyć w dół.

Przewóz materiałów sypkich

  • piasek (rzeczny i kopalniany)
  • pospółka
  • ziemia (ogrodowa), humus, czarnoziem
  • żwir,
  • kruszywo drogowe
  • tłuczeń betonowy
  • gruz

Oferujemy wynajem wywrotki wraz z kierowcą, który posiada wszelkie uprawnienia do kierowania tego typu pojazdem. Gwarantujemy, że otrzymasz samochód w pełni sprawny, posiadający konieczne przeglądy.

Ofertę wynajmu wywrotki kierujemy do firm  osób fizycznych. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem wywrotki zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

przewoz materialow sypkich

Zapraszamy do kontaktu

Małe i zwrotne wywrotki do przewozu materiałów sypkich i budowlanych oraz niewielkich maszyn (np. minikoparka).

Małe wywrotki zastosowanie

Małe wywrotki, takie jak ta oparta o nadwozie forda Transita, sprawdzą się na niewielkich budowach, podczas prac remontowych czy ogrodniczych. Dostarczą materiały sypkie wszędzie tam, gdzie jest ograniczony wjazd dużych samochodów ciężarowych.

Ich niewielkie wymiary pozwalają przewieźć piasek, żwir, ziemię, kruszywa oraz wywieźć gruz z placów i terenów na przykład zamkniętych niewielką bramą. Znajdą zastosowanie przy nawiezieniu ziemi na teren ogródków działkowych.

Są niezastąpione przy budowie niewielkich placów czy chodników.

logo white wibaro

Firma WIBARO Wybrański Dariusz – specjalizujemy się w wynajmie sprzętu budowlanego wraz z operatorami. W naszej ofercie znajdziesz  podnośniki koszowe, wywrotkę oraz kompaktowe koparki. Zapewniamy profesjonalną i terminową realizację zleconych prac.

Dane kontaktowe

WIBARO Dariusz Wybrański
ul. Brzozowa 12
06-100 Pułtusk

Zadzwoń 512 007 140