O Nas

/O Nas
wibaro wynajem maszyn budowlanych

Wibaro

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży – Firma WIBARO Wybrański Dariusz istnieje od 2011 roku, wcześniej kompetencje, wiedzę i umiejętności zdobywaliśmy w dużej polskiej firmie. Naszym atutem są wysokiej klasy urządzenia sprawdzonych marek oraz doskonale przygotowany personel, który posiada wszelkie uprawnienia do pracy z podnośnikami koszowymi, wywrotkami i koparkami. Zlecone prace wykonujemy zgodnie z wytycznymi klienta i sztuką. Zapewniamy terminowość i rzetelność realizacji. Przy większych lub nietypowych pracach współpracujemy z zaprzyjaźnionymi firmami posiadającymi odpowiednie kwalifikacje.

Konkurencyjność WIBARO wiąże się z dostępnymi w naszej firmie pojazdami – kompaktowe wymiary gwarantują realizację prac w zakresie, w którym konwencjonalne maszyny nie zdają egzaminu.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych usług związanych z wynajmem podnośnika koszowego, koparki, minikoparki lub wywrotki skontaktuj się z naszą firmą. Gwarantujemy dostosowany do Twoich potrzeb sprzęt obsługiwany przez doświadczonych operatorów.

logo white wibaro

Firma WIBARO Wybrański Dariusz – specjalizujemy się w wynajmie sprzętu budowlanego wraz z operatorami. W naszej ofercie znajdziesz  podnośniki koszowe, wywrotkę oraz kompaktowe koparki. Zapewniamy profesjonalną i terminową realizację zleconych prac.

Dane kontaktowe

WIBARO Dariusz Wybrański
ul. Brzozowa 12
06-100 Pułtusk

Zadzwoń 512 007 140